NEOARCH – NOWY UŚMIECH W JEDEN DZIEŃ

Czym jest NeoArch uśmiech w jeden dzień?
NeoArch jest innowacyjną i nowoczesną metodą uzupełniania zębów za pomocą implantów oraz protezy mocowanej na stałe. Sam zabieg przeprowadzany jest zaledwie w jeden dzień i dzięki temu pacjent wychodzi z nowym uśmiechem bezpośrednio po zabiegu. Estetyczna Proteza jest w późniejszym etapie zastępowana docelową, właściwą porcelanową pracą protetyczną

Dla kogo jest zabieg NeoArch?
Zabieg ten jest przeznaczony dla pacjentów z całkowitym bezzębiem zarówno żuchwy jak i szczęki oraz jeśli stan uzębienia nie pozwala na klasyczną odbudowę protetyczną. Dodatkowym atutem tej formy leczenia protetycznego jest możliwość wykonania takiego zabiegu u pacjentów niekwalifikujących się na klasyczne wszczepienie implantów. Zabieg jest idealny dla pacjentów chcących odzyskać swój uśmiech w jak najkrótszym czasie.

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu NeoArch?
Przed samym zabiegiem niezbędna jest wizyta konsultacyjna u dr Agaty Wieczorek, na której oprócz kompleksowego badania wykonywana jest pełna tomografia komputerowa żuchwy i szczęki. Dzięki temu dr Agata Wieczorek może ocenić stan kości oraz zębów i zakwalifikować pacjenta do samego zabiegu.

Jak wygląda zabieg NeoArch?

Zabieg rozpoczyna się od wszczepienia implantów przez zespół składający się z dr Agaty Wieczorek oraz dr Mikołaja Mielke. Następnie do implantów przymocowane są specjalne łączniki, które pozwalają na zamocowanie protezy. Przygotowana wcześniej proteza jest dopasowywana na miejscu z pomocą wykwalifikowanego technika dentystycznego. W przypadku gdy zabieg dotyczy żuchwy i szczęki jednocześnie, obie protezy dopasowywane są również na miejscu.  Na sam koniec odbudowa protetyczna jest mocowana na stałe i pacjent może wyjść bezpośrednio do domu.

Ile trwa zabieg NeoArch?

Na zabieg należy zarezerwować kilka godzin. W przypadku gdy zabieg będzie obejmował zarówno żuchwę i szczękę, czas ten będzie odpowiednio dłuższy.  Kolejnym etapem są wizyty kontrolne, które następują  minimum po 2 tygodniach.

Ile kosztuje zabieg NeoArch? 

Koszt zabiegu NeoArch wynosi 35 tysięcy złotych, bez względu na to czy jest to żuchwa czy szczęka  i obejmuje koszt wszczepienia implantów (minimum 4 ) oraz koszt natychmiastowej protezy przykręcanej na stałe. Koszt ten obejmuje również wizytę kontrolną w celu zdjęcia szwów.

Czy są dodatkowe koszty NeoArch?

Nie ma. Jedynym kosztem dodatkowym jest wymiana protezy przykręcanej do implantów na docelowe rozwiązanie protetyczne po okresie wgajania implantów

Cena zabiegu NeoArch to 35 000 zł za jeden łuk 

Co zawiera cena:

  • Wszczepienie minimum 4 implantów. Jeśli będzie możliwe wszczepienie większej ilości cena zabiegu nie ulega zmianie niezależnie od ilości implantów.
  • Estetyczna odbudowa tymczasowa/natychmiastowa  wykonana z akrylu
  • Wszystkie elementy protetyczne niezbędne do wykonania zabiegu
  • Wizyta kontrolna oraz ściągniecie szwów
  • Zdjęcia tomograficzne podczas zabiegu oraz podczas wizyty kontrolnej

Jak się umówić na zabieg NeoArch ? 

  • To proste. Wystarczy skontaktować się z recepcją Kliniki Wieczorek!
  • pod numerem 502 507 711
  • lub napisać e-mail na adres biuro@klinikawieczorek.pl