Metamorfozy

Metamorfoza 1

Przypadek pana Roberta był dla mnie wyzwaniem ze względu na odpowiedni dobór kształtu zębów. Musiały one wyglądać męsko i zarazem młodo. Braki zębów uzupełniłam wszczepionymi implantami i koronami na implantach. Pozostałe odbudowy to indywidualnie charakteryzowane i ręczne robione licówki i korony. Czas leczenie to 4 miesiące, ze względu na okres gojenia implantów. Dla mnie efekt WOW.

Metamorfoza 2

Pacjent przebywający na stałe za granicą. Wyzwaniem był ograniczony czas na metamorfozę. Zdecydowałam się na rozwiązanie oparte o odbudowę kompozytową i odtworzenie braków zębowych. Ograniczone możliwości również potrafią stworzyć piękny uśmiech. Czas leczenia to zaledwie 4 wizyty i 2 miesiące.

Metamorfoza 3

Pani Joanna zgłosiła się do mnie z prośbą o pomoc w pełnej zmianie uśmiechu. Stworzyłam cyfrowy projekt, przygotowaliśmy przymiarkę, sesję zdjęciową w naszym studiu fotograficznym i rozpoczęłam pracę. Zastosowałam w tym przypadku indywidualnie charakteryzowane licówki. Cała metamorfoza  zajęła 4 wizyty i 1,5 miesiąca.

Metamorfoza 4

Pan Andrzej całkowicie zdecydował mi się powierzyć swój nowy uśmiech. Leczenie było długie, ze względu na duże braki zębowe i dodatkowe zabiegi chirurgiczne, które musieliśmy wykonać przy okazji wszczepienia implantów. Metamorfoza uśmiechu w tym przypadku była połączona z całkowitą rehabilitacją funkcjonalną. Robię tak zawsze po to, aby uśmiech był nie tylko piękny, ale również zdrowy. Całkowita metamorfoza, wraz z wszczepieniem implantów zajęła nam ponad rok czasu. Efekt niesamowity!

Metamorfoza 5

Piękny kobiecy i młody uśmiech pani Joanny. To chyba wszystko co można powiedzieć na temat tej metamorfozy. Użyłam tu porcelanowych licówek i koron. Czas leczenia od początku do końca to 2 miesiące.

Metamorfoza 6

Trudny przypadek metamorfozy przy wadzie zgryzu. Pacjent nie chciał zdecydować się na leczenie ortodontyczne. Zaproponowałam kompromisową metamorfozę w oparciu o rehabilitację funkcjonalną. To oznacza, że pacjent oprócz pięknego uśmiechu ma również zdrowe i proste zęby. Zastosowałam tu pełnoporcelanowe, indywidualnie charakteryzowane licówki i korony. Czas leczenia to 3 miesiące.

Metamorfoza 7

Uwielbiam tworzyć  metamorfozy uśmiechu u kobiet, które są aktywne zawodowo. Zawsze w takim przypadku nowy uśmiech nie tylko niesamowicie dodaje im piękna, ale również widzę jak stają się jeszcze pewniejsze siebie. Pani Renata miała duży kompleks związany z wyglądem swoich zębów, ich odcieniem i kształtem. Zdecydowałyśmy razem, że czas to zmienić. Zastosowałam w tym przypadku korony i licówki pełnoceramiczne, indywidualnie charakteryzowane. Pani Renata nie tylko wyszła z gabinetu olśniewając swoim uśmiechem, ale również zupełnie nowym optymistycznym podejściem do życia. Czas metamorfozy 3 miesiąceMetamorfoza 8

Czasami nowy uśmiech pozwala jeszcze bardziej uwydatnić prawdziwe piękno kobiety. Jak tylko poznałam panią Monikę wiedziałam, że ta metamorfoza musi być delikatna, subtelna i doskonale dopasowana do urody pacjentki. Zniszczone zęby odtworzyłam za pomocą pełnoceramicznych licówek, a brakujące za pomocą implantów i koron na implancie. Powstał piękny uśmiech w zaledwie 6 miesięcy.

Metamorfoza 9

Ten przypadek był dla mnie wyzwaniem. Pani Justyna jest kobietą, która przykłada ogromną uwagę do estetyki i detali. Postanowiłyśmy wykonać całkowitą rekonstrukcję z uwzględnieniem estetycznych i funkcjonalnych aspektów nowego uśmiechu. Zaprojektowałam tą metamorfozę przy użyciu porcelanowych  licówek i koron. Aby osiągnąć spektakularny efekt, zdecydowałyśmy razem że metamorfoza będzie dotyczyła zarówno zębów dolnych jak i górnych. Dzięki wzorowej współpracy pani Justyny i naszego zespołu, tak dużą metamorfozę udało nam się wykonać w niecałe dwa miesiące. Jestem naprawdę dumna z tego pięknego uśmiechu.

Metamorfoza 10

W takim przypadku jak Pani Laury, czyli osoby młodej, doskonałym rozwiązaniem są licówki kompozytowe tworzone metodą bondingu, które nie wymagają szlifowania własnych zębów. Dzięki temu metamorfoza estetycznego wyglądu uśmiechu jest bezpieczna i dodatkowo daje niesamowite rezultaty. Udało nam się to wykonać w niecałe 3 tygodnie od pierwszej konsultacji w mojej Klinice.

Metamorfoza 11

Pan Zbigniew zgłosił się do mnie z bardzo rozległym problemem dotyczącym całej jamy ustnej. Zęby były zniszczone, wielokrotnie leczone, a na dodatek prawie każdy miał stan zapalny. Do tej pory proponowano mu jedynie usunięcie zębów i noszenie zwykłych protez. Jako człowiek aktywny zawodowo i życiowo nie chciał się z tym pogodzić. Postanowiłam zastosować innowacyjną metodę NeoArch. 

Przeprowadziłam razem z dr Mikołajem Mielke zabieg, w którym w ciągu jednego dnia, usunęliśmy zniszczone zęby, wszczepiliśmy implanty w górnej i dolnej szczęce oraz dodatkowo wraz z technikiem stworzyliśmy piękną pracę protetyczną. Ten nowy uśmiech został panu Zbigniewowi oddany tego samego dnia. 

Jestem szczęśliwa widząc moich  pacjentów, mogących od razu korzystać z codziennych przyjemności dzięki kompletnie nowemu uśmiechowi. Czas metamorfozy 10 godzin.Metamorfoza 12

Uśmiech Pani Julity był jej dużym kompleksem. Długo zastanawiała się nad podjęciem leczenia, gdyż dodatkowo bardzo obawiała się wizyt u dentysty. Mój zespół i ja osobiście, zrobiliśmy wszystko, aby wizyty przebiegały bezboleśnie i przede wszystkim bezstresowo. Doceniam zaufanie jakim mnie obdarzono, dlatego również tym razem  skupiliśmy na indywidualnej charakteryzacji licówek i koron. Pani Julita mieszka na co dzień za granicą więc wciąż czekamy na dokończenie pełnej metamorfozy za pomocą implantów. 

Metamorfoza 13

Zniszczone zęby, przebarwione szkliwo oraz nierówna linia uśmiechu były ogromnym kompleksem Pani Justyny. Postanowiłyśmy się go razem pozbyć, tworząc kompletną metamorfozę. Mam wrażenie, że również w tym przypadku motto ,,nowy uśmiech nowy Ty” zadziałało doskonale. Jestem niesamowicie wdzięczna Pani Justynie, że mogłam stworzyć ten piękny uśmiech. Czas leczenia za pomocą koron, licówek oraz implantów to 6 miesięcy.

Metamorfoza 14

Pani Joanna zgłosiła się do mnie z prośbą o pomoc w pełnej zmianie uśmiechu. Stworzyłam cyfrowy projekt, przygotowaliśmy przymiarkę, sesję zdjęciową w naszym studiu fotograficznym i rozpoczęłam pracę. Zastosowałam w tym przypadku indywidualnie charakteryzowane licówki. Cała metamorfoza  zajęła 4 wizyty i 1,5 miesiąca.

Metamorfoza 15

Pani Anna długo zwlekała z decyzją o całkowitej metamorfozie. Odwiedziła mnie kilkukrotnie, ponieważ wahała się czy efekt końcowy będzie wart tylu wizyt. Dzięki zaplanowaniu nowego uśmiechu, przymiarkom i sesjom zdjęciowym, zaufała mi w pełni i jak widać było warto. Nowy uśmiech powstał dzięki połączeniu koron pełnoceramicznych oraz licówek.

Metamorfoza 16

Szybka metamorfoza wyglądu przednich zębów pana Kamila polegała na zastosowaniu indywidualnie stworzonych koron pełnoceramicznych oraz licówek. Ten przykład pokazuje jak niewielka zmiana uśmiechu może całkowicie zmienić wygląd uśmiechu. Czas realizacji był wyjątkowo szybki ze względu na zbliżającą się uroczystość rodzinną i wyniósł jedynie 1 miesiąc. 

Metamorfoza 17

Pan Jakub zdecydował się na metamorfozę za pomocą licówek kompozytowych metodą nazywaną również bondingiem. W tym przypadku nie ma potrzeby szlifowania zębów a jedynie odtworzenie estetycznego wyglądu uśmiechu. Czas jakiego potrzebowaliśmy na wykonanie takiej odmiany to 2,5 tygodni.

Metamorfoza 18

Pani Ewa jest przedsiębiorczą, aktywną i przede wszystkim piękną kobietą. Jednak wygląd jej zębów, sprawiał że rzadko się uśmiechała. Decyzja podjęta na konsultacji była dosyć szybka – tworzymy razem prawdziwy Hollywood Smile. Zastosowałam indywidualnie charakteryzowane licówki kompozytowe, korony pełnoceramiczne, a braki zniszczonych wcześniej zębów odtworzyłam za pomocą implantów. Wiem, że nikt nie jest w stanie przejść obojętnie obok tak pięknego uśmiechu. Czas leczenia wynosił 7 miesięcy.  

Metamorfoza 19

Piękny nowy uśmiech Pani Klaudii stał się jej nową wizytówką. Pewna siebie, piękna kobieta i do tego bardzo aktywna zawodowo miała ogromny kompleks związany z wyglądem swoich zębów. Szybko podjęłyśmy decyzję że musimy wykonać kompletną metamorfozę całkowicie pasującą do  Jej osobowości. Użyłam licówek i koron pełnoceramicznych, które stworzyły doskonale wpasowały się w naturalny uśmiech Pani Klaudii. Czas pełnej metamorfozy wyniósł w tym przypadku 3 miesiące.  

Metamorfoza 20

Uwielbiam tworzyć  metamorfozy uśmiechu u kobiet, które są aktywne zawodowo. Zawsze w takim przypadku nowy uśmiech nie tylko niesamowicie dodaje im piękna, ale również widzę jak stają się jeszcze pewniejsze siebie. Pani Renata miała duży kompleks związany z wyglądem swoich zębów, ich odcieniem i kształtem. Zdecydowałyśmy razem, że czas to zmienić. Zastosowałam w tym przypadku korony i licówki pełnoceramiczne, indywidualnie charakteryzowane. Pani Renata nie tylko wyszła z gabinetu olśniewając swoim uśmiechem, ale również zupełnie nowym optymistycznym podejściem do życia. Czas metamorfozy 3 miesiące.