NEOARCH – UŚMIECH W JEDEN DZIEŃ

Zalety Metody NeoArch: Nowy Uśmiech w jeden dzień

NeoArch to innowacyjna i nowoczesna metoda uzupełniania brakujących zębów za pomocą implantów oraz protezy mocowanej na stałe. Przeprowadzenie całego zabiegu w zaledwie jeden dzień sprawia, że pacjent wychodzi z nowym uśmiechem bezpośrednio po procedurze. W dalszym etapie estetyczna proteza tymczasowa zastępowana jest docelową, trwałą porcelanową pracą protetyczną. Przyjrzyjmy się bliżej zaletom tej nowatorskiej metody.

Szybkość i efektywność

Jedną z najważniejszych zalet metody NeoArch jest jej niesamowita szybkość. Cały zabieg, który zazwyczaj trwa kilka godzin, pozwala pacjentowi na odzyskanie pełnego uzębienia w ciągu jednego dnia. To rewolucyjne podejście eliminuje konieczność wielomiesięcznych oczekiwań na finalny efekt, co jest typowe dla tradycyjnych metod odbudowy zębów.

Idealne rozwiązanie dla pacjentów z całkowitym bezzębiem

NeoArch jest przeznaczony dla pacjentów z całkowitym bezzębiem zarówno w żuchwie, jak i w szczęce. Dzięki tej metodzie, nawet osoby, których stan uzębienia nie pozwala na klasyczną odbudowę protetyczną, mogą odzyskać pełen uśmiech. NeoArch jest również doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy nie kwalifikują się do tradycyjnych implantów z powodu niedostatecznej ilości kości.

Komfort i estetyka

Po zabiegu NeoArch pacjent otrzymuje tymczasową protezę, która jest estetyczna i funkcjonalna. Dzięki temu może cieszyć się nowym uśmiechem bezpośrednio po wyjściu z gabinetu. W późniejszym etapie, proteza tymczasowa jest zastępowana trwałą, porcelanową pracą protetyczną, co zapewnia maksymalny komfort i naturalny wygląd na wiele lat.

Minimalne przygotowanie i szybka rekonwalescencja

Przygotowanie do zabiegu NeoArch obejmuje wizytę konsultacyjną u dr Agaty Wieczorek, podczas której przeprowadzane jest kompleksowe badanie oraz tomografia komputerowa żuchwy i szczęki. Dzięki temu możliwa jest dokładna ocena stanu kości i zębów oraz kwalifikacja pacjenta do zabiegu. Po samym zabiegu pacjent może niemal od razu wrócić do normalnego funkcjonowania, a wizyty kontrolne są minimalnie inwazyjne.

Transparentność kosztów

Koszt zabiegu NeoArch wynosi 35 tysięcy złotych za jeden łuk, co obejmuje wszczepienie minimum 4 implantów, natychmiastową protezę przykręcaną na stałe, wszystkie elementy protetyczne niezbędne do wykonania zabiegu, wizytę kontrolną oraz zdjęcia tomograficzne. Co ważne, nie ma dodatkowych kosztów poza wymianą protezy tymczasowej na docelową po okresie wgajania implantów.

Prosta procedura umówienia wizyty

Umówienie się na zabieg NeoArch jest proste i szybkie. Wystarczy skontaktować się z recepcją Kliniki Wieczorek pod numerem telefonu 544 203 296 lub napisać e-mail na adres biuro@klinikawieczorek.pl.