REKONSTRUKCJA UŚMIECHU

REKONSTRUKCJA UŚMIECHU

Diagnoza i planowanie:

Pacjentka zgłosiła się z potrzebą pełnej rekonstrukcji uśmiechu. Kluczowym celem było dopasowanie nowych zębów do jej urody i naturalnego wdzięku uśmiechu. Wykonano szczegółowy projekt, który następnie został poprawiony o osobiste sugestie stomatologa.

Po wprowadzeniu poprawek przeprowadzono przymiarkę w ustach pacjentki oraz sesję zdjęciową. Dzięki temu pacjentka mogła zobaczyć, jak będzie wyglądał końcowy efekt i zdecydować, czy spełnia on jej oczekiwania.

Proces rekonstrukcji, obejmujący zastosowanie koron i mostów pełnoceramicznych, implantów oraz koron na implantach, trwał około 8 miesięcy.

Rozwiązanie:

 Korony i mosty pełnoceramiczne zostały zastosowane, aby zapewnić naturalny wygląd zębów, charakteryzujący się wysoką estetyką i trwałością. Materiały pełnoceramiczne są doskonałym wyborem, ponieważ idealnie imitują naturalne zęby i są odporne na przebarwienia.

Braki zębowe zostały uzupełnione implantami, na które nałożono korony. Implanty zapewniają stabilność i funkcjonalność, a korony na implantach gwarantują estetyczny wygląd.

Przymiarki i sesje zdjęciowe pozwoliły na dokładne dopasowanie wyglądu zębów do indywidualnych cech pacjentki. Dzięki temu ostateczny efekt był idealnie zharmonizowany z jej urodą i naturalnym wdziękiem.