WYZWANIE DLA STOMATOLOGA

WYZWANIE DLA STOMATOLOGA

Przypadek pana Roberta był dla mnie niezwykle interesującym i wymagającym wyzwaniem. Zastosowanie odpowiedniego kształtu zębów było kluczowe, aby uzyskać efekt męskiego, a zarazem młodego uśmiechu. Braki zębów uzupełniłam wszczepionymi implantami i koronami na implantach, co stanowiło solidną podstawę do dalszej odbudowy. Pozostałe prace obejmowały indywidualnie charakteryzowane i ręcznie robione licówki oraz korony, co zapewniło naturalny i estetyczny wygląd.

Proces leczenia

Leczenie pana Roberta trwało 4 miesiące, co było związane z koniecznością zapewnienia odpowiedniego okresu gojenia implantów. Po wszczepieniu implantów, które stanowiły fundament dla nowych zębów, przystąpiłam do wykonania licówek i koron. Każdy element był starannie dopasowany, aby osiągnąć spójny i harmonijny efekt końcowy.

Efekt WOW

Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Uśmiech pana Roberta stał się nie tylko pełny i naturalny, ale także promieniujący młodością i męskością. Zastosowanie najnowocześniejszych technik oraz indywidualne podejście do każdego elementu odbudowy zębów pozwoliło na osiągnięcie spektakularnych rezultatów.

Podsumowanie

Każdy przypadek jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Przypadek pana Roberta pokazał, jak ważne jest połączenie nowoczesnych technologii z rękodziełem oraz jak kluczowe jest zrozumienie potrzeb i oczekiwań pacjenta. Dzięki temu możemy tworzyć uśmiechy, które nie tylko wyglądają pięknie, ale także podnoszą pewność siebie naszych pacjentów.