PROTETYKA – NOWY UŚMIECH

Wyjątkowy uśmiech dla wyjątkowej Pacjentki

Rekonstrukcja protetyczna to jedno z najbardziej złożonych i wymagających zadań w stomatologii estetycznej. Tym razem pacjentka zgłosiła się z problemem, który wymagał pełnej rekonstrukcji protetycznej. Proces ten, trwający około 8 miesięcy, zakończył się stworzeniem pięknego nowego uśmiechu, doskonale pasującego do jej wyjątkowej urody.

Problem pacjentki

Pacjentka borykała się z licznymi problemami stomatologicznymi, które wymagały kompleksowego podejścia. Pełna rekonstrukcja protetyczna była konieczna ze względu na brak zębów, ich znaczące uszkodzenia oraz ogólną estetykę uśmiechu. Stan jej uzębienia wpływał nie tylko na jej zdrowie, ale również na pewność siebie i komfort w codziennym życiu.

Zastosowane rozwiązanie

Korony pełnoceramiczne:

W przypadku pacjentki zastosowano korony pełnoceramiczne, które są doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących naturalnego wyglądu zębów. Materiały pełnoceramiczne charakteryzują się wysoką estetyką, są odporne na przebarwienia i doskonale imitują naturalne zęby.

Mosty pełnoceramiczne:

Aby uzupełnić braki zębowe, zastosowano mosty pełnoceramiczne. Mosty te nie tylko przywracają funkcjonalność uzębienia, ale również zapewniają harmonijny wygląd całego uśmiechu.

Implanty i korony na implantach:

W miejscach, gdzie brakowało zębów, wszczepiono implanty, na które nałożono korony pełnoceramiczne. Implanty zapewniają stabilność i długowieczność rekonstrukcji, a korony na implantach doskonale imitują naturalne zęby, co dodatkowo podnosi estetykę uśmiechu.

Efekt końcowy:

Po zakończeniu 8-miesięcznego procesu leczenia pacjentka mogła cieszyć się nowym, pięknym uśmiechem. Nowe zęby doskonale pasowały do jej urody, podkreślając jej wyjątkowy wygląd. Estetyczne i funkcjonalne rozwiązania, takie jak korony pełnoceramiczne, mosty i implanty, przywróciły pacjentce pewność siebie i komfort życia codziennego.

Rekonstrukcja protetyczna nie tylko poprawiła wygląd jej uśmiechu, ale także znacząco wpłynęła na jej samopoczucie i jakość życia. Dzięki nowoczesnym technikom i materiałom, udało się osiągnąć znakomity efekt, który spełnił wszystkie

PODSUMOWANIE:

Przypadek ten doskonale pokazuje, jak kompleksowe podejście do rekonstrukcji protetycznej, z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i technik, może przynieść wyjątkowe rezultaty. Pełna rekonstrukcja uśmiechu, z zastosowaniem koron pełnoceramicznych, mostów oraz implantów, pozwoliła pacjentce odzyskać piękny i naturalny uśmiech. Zapraszamy do naszego gabinetu na konsultację, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach nowoczesnej stomatologii estetycznej.