FLOW INCJECTION – rozwiązanie dla startych zębów

FLOW INJECTION
– rozwiązanie dla startych zębów

DIAGNOZA:

Pacjent zgłosił się z poważnymi starciami zębów, co wymagało szczególnej uwagi i precyzyjnego planowania. Przeprowadzono dokładne badanie stanu uzębienia i omówiono z pacjentem możliwe opcje leczenia.

PLANOWANIE:

Kluczowe było dobranie odpowiedniego koloru licówek, aby nowy uśmiech wyglądał naturalnie i nie wyróżniał się jako sztuczny. W tym celu wykorzystano technologię cyfrową do symulacji efektów końcowych i dopasowania koloru.

TECHNIKA:

Zdecydowano się na zastosowanie techniki flow injection, która pozwala na bezinwazyjne modelowanie licówek. Dzięki tej metodzie można precyzyjnie kontrolować ilość materiału nakładanego na zęby, co zapewnia naturalny wygląd i wysoką estetykę.

FLOW INJECTION:

Technika ta umożliwia równomierne rozprowadzenie kompozytu na powierzchni zębów, co pozwala na zachowanie ich naturalnej struktury i koloru. Dzięki tej metodzie udało się uzyskać naturalny, estetyczny efekt bez konieczności inwazyjnych działań.

Personalizacja Koloru:

Precyzyjne dobranie koloru nowych licówek było kluczowe. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i doświadczeniu zespołu stomatologicznego, licówki idealnie wpasowały się w naturalny odcień zębów pacjenta.

Efekt Końcowy:

Pacjent otrzymał nowy uśmiech, który wyglądał naturalnie i estetycznie, bez widocznych oznak sztuczności. Zadowolenie pacjenta było najwyższym priorytetem, co udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu odpowiednich technik i materiałów.