UŚMIECH W JEDEN DZIEŃ

Trwały uśmiech w jeden dzień – Neoarch – Premium sile

Utrata zębów może być nie tylko problemem funkcjonalnym, ale także znacząco wpływać na samoocenę i jakość życia pacjenta. Dlatego też innowacyjne rozwiązania w dziedzinie protetyki stomatologicznej, takie jak zabieg NeoArch, stają się coraz bardziej popularne wśród osób poszukujących szybkiego i skutecznego sposobu na odzyskanie pięknego uśmiechu.

Czym jest NeoArch uśmiech w jeden dzień?

NeoArch to nowoczesna metoda uzupełniania zębów za pomocą implantów oraz protezy mocowanej na stałe. Co wyróżnia tę procedurę spośród innych, to możliwość przeprowadzenia jej w ciągu jednego dnia. Dzięki temu pacjent wychodzi z gabinetu dentystycznego z nowym uśmiechem już bezpośrednio po zabiegu. Estetyczna proteza, która jest początkowo stosowana, zostaje później zastąpiona właściwą, trwałą pracą protetyczną wykonaną z porcelany, zapewniającą naturalny wygląd zębów.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg NeoArch?

Zabieg NeoArch jest skierowany głównie do pacjentów z całkowitym bezzębiem zarówno w żuchwie, jak i szczęce, a także dla tych, których stan uzębienia nie pozwala na tradycyjną odbudowę protetyczną. Co istotne, metoda ta może być stosowana nawet u pacjentów, którzy nie kwalifikują się do standardowego wszczepienia implantów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób pragnących odzyskać swój uśmiech w jak najkrótszym czasie.

Jak wygląda przebieg zabiegu NeoArch?

Zabieg NeoArch rozpoczyna się od wszczepienia implantów przez zespół doświadczonych lekarzy. Następnie do implantów przymocowane są specjalne łączniki, które umożliwiają zamocowanie protezy. W przypadku konieczności odbudowy zarówno żuchwy, jak i szczęki, obie protezy są dopasowywane na miejscu przez wykwalifikowanego technika dentystycznego. Ostateczna odbudowa protetyczna jest mocowana na stałe, co umożliwia pacjentowi wyjście bezpośrednio do domu.

Ile trwa zabieg NeoArch?

Zabieg NeoArch zajmuje kilka godzin, a w przypadku odbudowy zarówno żuchwy, jak i szczęki, czas ten może być dłuższy. Po zabiegu pacjentowi zaleca się regularne wizyty kontrolne, które przeważnie odbywają się minimum po 2 tygodniach.

Ile kosztuje zabieg NeoArch?

Koszt zabiegu NeoArch wynosi 35 tysięcy złotych i obejmuje wszczepienie implantów (minimum 4) oraz koszt protezy. W cenie zawarta jest również wizyta kontrolna w celu zdjęcia szwów. Dodatkowe koszty związane są jedynie z wymianą protezy na docelowe rozwiązanie protetyczne po okresie wgajania implantów.

Za sprawą NeoArch uśmiech w jeden dzień stał się rzeczywistością, oferując pacjentom szybkie, skuteczne i estetyczne rozwiązanie przywracające piękny uśmiech oraz pewność siebie. Dzięki nowoczesnym technologiom stomatologicznym marzenie o idealnym uśmiechu może stać się rzeczywistością.