Rewolucyjny zabieg NeoArch – Pełna odbudowa zębów w jednym dniu

Rewolucyjny zabieg NeoArch – Pełna odbudowa zębów w jednym dniu

 

Utrata zębów jest poważnym problemem, który wpływa zarówno na zdrowie, jak i pewność siebie. Dla osób poszukujących szybkiego i skutecznego rozwiązania, zabieg NeoArch może być idealnym wyborem. W tym artykule omówimy szczegóły dotyczące zabiegu NeoArch, włączając w to cenę, formę leczenia, dla kogo jest polecany oraz jego efekty i zalety.

Forma leczenia:

Zabieg NeoArch jest kompleksowym rozwiązaniem polegającym na wszczepieniu implantów, mocowaniu specjalnych łączników i założeniu protezy natychmiastowej. Proces rozpoczyna się od zabiegu wszczepienia implantów przez doświadczony zespół stomatologów. Następnie, na wszczepione implanty są przymocowywane specjalne łączniki, które umożliwiają stabilne zamocowanie protezy. Proteza jest wcześniej przygotowywana i dopasowywana na miejscu przez wykwalifikowanego technika dentystycznego. Jeśli zabieg obejmuje zarówno żuchwę, jak i szczękę, protezy dla obu łuków są dopasowywane jednocześnie. Ostatecznie, odbudowa protetyczna jest mocowana na stałe, a pacjent może opuścić gabinet z nowym uśmiechem.

Dla kogo jest polecany:

Zabieg NeoArch jest rekomendowany dla osób z utratą wielu zębów, które chcą odzyskać pewność siebie i funkcję żucia. Jest to również odpowiednie rozwiązanie dla osób, które mają problemy z użytkowaniem protez tradycyjnych. Jednak nie każdy pacjent może być odpowiedni do przeprowadzenia tego zabiegu. Istnieją pewne czynniki, takie jak stan ogólny zdrowia, ilość i jakość tkanki kostnej, które będą brane pod uwagę podczas oceny odpowiedniości zabiegu. Konsultacja z doświadczonym stomatologiem jest niezbędna, aby określić, czy zabieg NeoArch jest odpowiedni dla danego pacjenta.

Efekty i zalety:

Zabieg NeoArch oferuje wiele korzyści i pozytywnych efektów. Oto niektóre z nich:

  • Pełna odbudowa uzębienia w jednym dniu: Pacjent opuszcza gabinet z nowymi, estetycznymi zębami.
  • Natychmiastowa poprawa funkcji żucia i wymowy: Proteza jest stabilnie zamocowana, umożliwiając komfortowe jedzenie i mówienie.
  • Zwiększenie pewności siebie: Odzyskanie naturalnego uśmiechu przyczynia się do większego poczucia własnej wartości i pewności siebie.
  • Trwałe i trwałe rozwiązanie: Implanty dentystyczne zapewniają długotrwałe wsparcie i stabilność protetyczną.
  • Minimalny czas rekonwalescencji: W większości przypadków pacjenci mogą wrócić do normalnych aktywności w krótkim czasie.

Zabieg NeoArch jest rewolucyjnym rozwiązaniem dla osób z utratą zębów, które pragną odzyskać pełną funkcję i pewność siebie. Dzięki nowoczesnym technikom i doświadczonemu zespołowi stomatologów, możliwe jest odbudowanie uzębienia w jednym dniu. Cena zabiegu za jeden łuk wynosi 35 000 zł i obejmuje wszczepienie implantów, natychmiastową protezę, wizytę kontrolną oraz inne niezbędne elementy protetyczne. Jeśli cierpisz z powodu utraty zębów, zabieg NeoArch może być właściwym rozwiązaniem, które przywróci Ci piękny uśmiech i pełną funkcję żucia. Skonsultuj się ze stomatologiem, aby dowiedzieć się więcej o tej innowacyjnej metodzie leczenia.